Instagram Facebook

Joanna Borowiec

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie, praca dyplomowa w Pracowni Fotografii Kreatywnej i Ekspresyjnej, dr Izabeli Jaroszewskiej, 2010. Członkini Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2020. Entuzjastka średnio- i wielkoformatowej fotografii analogowej. Posługuje się historycznymi procesami fotograficznymi, takimi jak ambrotypia – mokry kolodion, cyjanotypia itp. Głównym tematem jej zdjęć jest fotografia humanistyczna, człowiek.Zwyciężczyni International Photography Awards IPA 2021- kategoria Deeper Perspective Photographer of the Year.

Zajęła również trzecie miejsce w kategorii Fotograf Roku w konkursie Black&White Spider Awards. Laureat nagrody Portfolio Black + White Photography UK, Portfolio Black & White for Collectors Of Fine Photography Canada, Portfolio 2012 Shot Magazine USA. Jej prace i wywiady z nią ukazywały się w wielu magazynach, m.in. Black+ White Photography UK (okładka), Shot Magazine USA, Black and White Magazine Canada oraz w magazynach krajowych. Jej fotografie znajdują się w kolekcjach publicznych i prywatnych w kraju i za granicą, m.in. w Szwajcarii, Hiszpanii, Włoszech, Szwecji, USA itp. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą, m.in. w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Singapurze, Kanadzie, USA itp.

Michał Ludwiczak

Wiceprezes Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Od 2005 roku jest członkiem Okręgu Łódzkiego ZPFP. W latach 2007-2022, w zarządzie tegoż okręgu, nieprzerwanie pełnił funkcję Prezesa lub Wiceprezesa. Wielokrotny juror w konkursach ZPFP, w tym w konkursach diaporam na Festiwalach Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury w Izabelinie.

Pochodzi z Łodzi, rocznik 1976. Jest wielkim pasjonatem fotografii z ponad 20-letnim stażem. Swoją przygodę z aparatem fotograficznym zaczynał w czasach analogowych, od małej lustrzanki Pentax ME z obiektywem 50mm/1.4 i fotografowania wszystkiego co wpadło mu w oko. Po kilku latach fotograficzne zainteresowania ukierunkowały się na dziką przyrodę. Jest wielbicielem odkrywania jak “malują” obiektywy z czasów, kiedy nie było go jeszcze na świecie.

Informatyk i praktyk branży IT z wieloletnim doświadczeniem.
Do osobistych sukcesów, oprócz stworzenia Forum Fotografii Przyrodniczej oraz serwisu obsługującego konkursy ZPFP, zalicza doprowadzenie do realizacji otwartego konkursu DPP – Dzikie, Piękne, Polskie oraz sprawną realizację jego dwóch dotychczasowych edycji (2020 i 2021).

Dominika Sułat-Jęcek

Kierowniczka Referatu Promocji, Komunikacji i Spraw Społecznych w Gminie Władysławowo, studiowała „Pedagogikę, edukację artystyczną na Uniwersytecie Łódzkim.

Marta Balicka

Od 2005 roku szefuje społecznie Lokalnej Organizacji Turystycznej Kaszuby Północne, jest dyrektorką MOKSiRU w Jastarni, organizatorką licznych wydarzeń kulturalnych (wystaw (np. „Patrząc w oczy rybaka”, koncertów, pokazów, spektakli, festynów), imprez rekreacyjnych i sportowych.

Żanna Sępińska

W Zarządzie LOTu Kaszuby Północne pełni funkcję Skarbniczki, od 20 lat związana z Urzędem Miasta w Helu, kierowniczka Zespołu ds. Promocji, Turystyki i Kultury w Urząd Miasta Helu, zaangażowana w takie projekty jak Teatr w Remizie, SięZgramy – Festiwal Planszówek, SięZerka – kino letnie, SięPrzyda – pchli targ, SięBawię – gry planszowe XXL, organizatorka imprez rekreacyjnych tj. joga, salsation, latino na plaży.

Barbara Mudlaff

Zajmuje się realizacją projektów międzynarodowych i krajowych. Jest ekspertką w marketingu terytorialnym/turystyce/ promocji, co jest poparte 10 letnim doświadczeniem w pracy; pomysłodawczyni konkursu, wystawy i albumu fotografii przyrodniczej.

Partnerzy 2023

Organizator wystawy: Stowarzyszenie Turystyczne „Kaszuby Północne” Lokalna Organizacja Turystyczna

Patronat: Związek Polskich Fotografów Przyrody, Fundacja QSztuce, Radio Gdańsk.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Władysławowo oraz Gminy Krokowa.

TOP